⚡ O mnie ⚡


POD NAPIĘCIEM - taka byłam, jestem i będę już chyba zawsze. Wiecznie w biegu, wiecznie za dużo na głowie, wiecznie pod napięciem, ale zawsze z pozytywnym nastawieniem i wiecznie niepoważnie! 

Nazywam się Kaśka, mam 29 lat! Zmarszczki już widać na czole, ale tak naprawdę jestem wiecznym dzieckiem.
 
Z urodzenia dumna gdynianka z zasiedlenia (powiedzmy) gdańszczanka. Korpo biurwa z zamiłowania oraz powołania. Kilka słów więcej o mnie możecie przeczytać klikając TU oraz TU - zapraszam!


POD NAPIĘCIEM to blog parentingowy z nutką lifestyle'u. Czyli życie rodzinne na pierwszym planie. Rodzinny lifestyle okraszony humorem!

Nie znajdziesz tu poważnych porad czy "instrukcji obsługi" dziecka. Nie znajdziesz tu nic w kwestii KP vs. MM. Nie znajdziesz tu wpisów świateczno-okolicznościowych. Raczej wątpliwe jest, że wykopiesz cokolwiek co jest "na fali" w danej chwili. Nie jarają mnie gównoburze i nie zamierzam narzucać Ci mojego zdania w żadnym kontrowersyjnym temacie świata parentingów. Nie prowokuje dla zwiększenia statystyk.

Znajdziesz tu natomiast historie mało poważnej rodziny zamieszkującej gdańskie Wisteria Lane. Nasze życie codzienne, nasze życie w trasie, bo lubimy się przemieszczać. Większość z przymrużeniem oka.27 grudnia 2012 roku na świat przyszła Marysia- to właśnie ona jest tu główną gwiazdą. Dziecko z energią, która napędziłaby elektrownię atomową. Dziewczynka, która potrafi rozbroić najpoważniejszego człowieka świata z prędkością światła.

Oczywiście, życie idzie do przodu, więc z czasem Mańka objawia się tu rzadziej.

Co jakiś czas swoje 5 minut ma tu również moja druga, lepsza połówka.  Człowiek-złota myśl. Człowiek- powiem zanim pomyślę. Człowiek- zrobię zanim pomyślę. To właśnie dzięki niemu powstała seria postów „Powiedział, co wiedział”.


Nasza trójka postara się poprawić Ci humor od samego rana!

Mam ogromną chęć i szczerze mówiąc wielką potrzebę poznawania nowych ludzi dlatego bardzo mnie cieszy fakt, iż w kwietniu 2014 roku miałam okazję współorganizować kameralne spotkanie Oh!Mother Blogger.


Blogowanie pozwala na poznanie ciekawych ludzi! Jeśli masz ochotę, napisz: wiecznie.pod.napieciem@gmail.com . Może podczas rodzinnych wojaży spotkamy się na kawie, na drugim końcu kraju.

Zapraszam na profile POD NAPIĘCIEM, które znajdziecie tu:


Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger