⚡ O mnie ⚡


POD NAPIĘCIEM - taka byłam, jestem i będę już chyba zawsze. Wiecznie w biegu, wiecznie za dużo na głowie, wiecznie pod napięciem, ale zawsze z pozytywnym nastawieniem i wiecznie niepoważnie! 

Nazywam się Kaśka, mam 31 lat! Zmarszczki już widać na czole, siwe włosy posypały się na skroni, ale tak naprawdę jestem wiecznym dzieckiem.
 


POD NAPIĘCIEM to blog parentingowy z nutką lifestyle'u. Czyli życie rodzinne na pierwszym planie. 
Rodzinny lifestyle okraszony humorem! Regularnie nieregularny pamiętnik naszej rodziny, pisany z potrzeby chwili.

Nie znajdziesz tu poważnych porad czy "instrukcji obsługi" dziecka. Nie znajdziesz tu nic w kwestii KP vs. MM. Nie znajdziesz tu wpisów świateczno-okolicznościowych. Raczej wątpliwe jest, że wykopiesz cokolwiek co jest "na fali" w danej chwili. Nie jarają mnie gównoburze i nie zamierzam narzucać Ci mojego zdania w żadnym kontrowersyjnym temacie świata parentingów. Nie prowokuje dla zwiększenia statystyk. Zdjęcia nie są sztucznie pozowane i stylizowane, bo nie mamy takiej potrzeby.

Znajdziesz tu natomiast historie mało poważnej rodziny zamieszkującej gdańskie Wisteria Lane. Nasze życie codzienne, nasze życie w trasie, bo lubimy się przemieszczać. Większość z przymrużeniem oka.
Blogowanie pozwala na poznanie ciekawych ludzi! Jeśli masz ochotę, napisz: wiecznie.pod.napieciem@gmail.com . Może podczas rodzinnych wojaży spotkamy się na kawie, na drugim końcu kraju.

Zapraszam na profile POD NAPIĘCIEM, które znajdziecie tu:


Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger