Kiedy?

Akuku! A kto to? A co to? A to zima chyba powoli zza winkla się wyłania... Jak to?! Kiedy to zleciało?! Gdzie ten czas uciekł? Jakim to sposobem? Mam wrażenie, że nie tylko ja zadaje sobie takie pytania. Nie mam pojęcia jakim cudem, ale czas w tym roku płynie jak szalony. 
 Dopiero były wakacje, dopiero gniliśmy na urlopach, dopiero... 
A tu już pierwsze śniegi za nami.
To już druga połowa listopada.
Święta w galeriach handlowych rozkręcają się na całego.
Zaraz wyjadą ciężarówki Coca-coli.
Kevin już dwa razy zagościł na ekranach TV. 
Zaraz trzeba będzie kręcić ciasto na pierniki.
Trzeba szykować ałtfit na wigilię firmową.
Zaraz trzeba będzie szorować buty na okazję wizyty świętego.
Kurna, już Sylwestra planujemy!
Zaraz Maśka skończy 4 lata! 

Czas przemija.


Moje dziecko nie jest już małym bąkiem tylko pannicą pyskującą na poziomie nastolatki w okresie najcięższego buntu! Poważną dziewczynką, która najchętniej wiecznie nosiłaby suknie - "Tylko eleganckie mamo!". Odpowiedzialną lokatorką, która dziś podczas wychodzenia z  domu oświadcza: "Kiedy będziemy czyścić? Bajzel jest!". Przestań rosnąć dziecko!

Czas przemija.

Nie mam też pojęcia gdzie ja byłam, jak kolorowa jesień okradała drzewa i krzaki z liści... Nie kojarzę żadnych wypraw i spacerów w jesiennym klimacie. Może to dlatego, że jak miałam wolne to za oknem szalała wichura lub opcjonalnie ulewa. Piździało, lało, a my gniliśmy w chacie pod kocami, aaaalbooo wpierdzielaliśmy ciasta na potęgę na zmianę raz u mojego taty, a innym razem u teściów. Proces zmiany pory roku zapewne przechodził w okresie kiedy byłam fizycznie i psychicznie zajechana w robocie jak dziki wół i marzyłam tylko o kołderce & podusi od momentu wystawienia giry na zimną podłogę.

Odchodzi w zapomnienie każda upragniona chwila.

Boże jak ja zamulam.  Boże, dlaczego w głowie gra mi Peja? Idź babo w ch...olere, ogarnij się i wróć jak pozytywniej nastawisz, bo ręce OPADAJO! No już lepiej, teraz w głowie gra Analogia. Jesteśmy back on the track!
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger