Mięcioszek!

Skóra niemowlaka to coś cudownego. Jest mięciutka i pachnie w sposób jedyny w swoim rodzaju. Policzki maluszka są gładkie i słodziutkie. Stópki-smierdziupki- chyba nie ma niczego wspanialszego niż stópki niemowlaczka?! Dziecięce stópki można całować do upadłego! 


Pomarszczona skóra na pulchnym małym ciałku po kąpieli. Pachnące, wiotkie włoski. Delikatne rączki. Cud, miód i orzeszki! Do zacałowania, do wytarmoszenia i utulenia do braku tchu! Korzystałabym z tego wszystkiego gdyby nie fakt, iż moje dziecko jest niedotykalskie. Moi siostrzeńcy też tacy byli! 

Chciałoby się ich wszystkich zacałować i zatulić na śmierć, a Ci tylko oczy przewalali na mój widok. Najmłodszy z chłopaków-siostrzeńczaków dostawał telepenów na mój widok, a gdy wypowiedziałam zakazane "Daj ciotce całuska" to najchętniej uciekłby na koniec świata. Jak urodziła się przedostatnia siostrzenica to dwóch najmłodszych chłopów stwierdziło z ulgą: "W końcu da nam spokój! Biedna mała, zamęczy ją!".  Co ja poradzę, że uwielbiam mięciutkie maluchy? Patrzę na zdjęcie powyżej i mam ogromną ochotę tą stópaczkę wycałować!

O delikatną skórę trzeba dbać. Odpowiednie kosmetyki to podstawa. Testowaliśmy wiele płynów do kąpieli, nie wszystkie odpowiednio nawilżały Masiową skórę. Od początku grudnia na tapecie mamy produkt firmy Dermedic. Konkretnie jest to LINUM baby kremowy żel do mycia

Jak się u nas sprawdza? 

  • Dobrze nawilża i przyjemnie pachnie. 
  • Włosy po umyciu łatwo się rozczesują i są puszyste. 
  • Nie podrażnia oczu- to zawsze sprawdzam na sobie więc info sprawdzone ;)
  • Jest bardzo wydajny!- Nie mam umiaru w laniu płynów do kąpieli/pod prysznic więc wydajność jest dla mnie ważna.
  • Po wlaniu do wanienki piana gwarantowana- mega piana! Wymogi kąpielowe Mańki zobowiązują mnie do sprawdzania płynów pod tym względem. Każdy entuzjasta kąpieli w wannie wie, że noł piana-noł fan!
Szukacie idealnego płynu dla swoich pociech? Wypróbujcie żel Linum baby, będziecie zadowolone. 

 Polecamy!
Kaśka & Mańka
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger