Destruction

Puk, puk!
-Czy mogą Państwo kłaść dziecko wcześniej? Bo biega i mi stuka po suficie, a głowa tak mnie boli...

Jestem ciekawa co sobie myślała Pani sąsiadka kiedy trzy pary małych stóp stukały jej po suficie przez cztery godziny? Wiejska chatka wyglądała jakby przeszło przez nią tornado. Dzikie piski i wrzaski powodowały drżenie szyb w oknach. Kilka razy piąstki poszły w ruch... Mańki piąstki... Popłynęły też łzy. Stary zły, stary powiada:

-Zabieram Ci ten łańcuch z szyi, bo masz dresiarskie zapędy!

Powierzchnia użytkowa mieszkania drastycznie się skurczyła dzięki inwencji mamuni chrzestnej Mariana. Mamy dom w domu. Maryśka poszła na swoje w wieku dwóch lat. Serce mi pęka z rozpaczy, oczy wylewają morze łez! 

Szał, chichot i dzika zabawa. Wspólna aranżacja nowego loku Maryśki i inne twórcze działania. Lubię patrzeć jak mała wariuje w towarzystwie innych krasnali. W towarzystwie kuzynki może podbijać świat i wzajemnie. Oby im to zostało na długie lata! Są tak podobne! Z wyglądu, z charakteru, gust muzyczny też.

Romans z narzeczonym średnio kwitnie, ale co się odwlecze to nie uciecze! Maluchy mają jeszcze czas. Zaczęli się zauważać i koegzystować więc jest postęp! 

Tort ponoć zjadliwy, ale nie pochłonięty do końca. Poniosła mnie fantazja i niechcący zapchałam wszystkich, a Starego (jednym potężnym) kawałkiem doprowadziłam do cukrowstrętu.

Goście poszli, chata ogarnięta, czas spać. Marysia leży w łóżku i prawi sobie samej kazanie:

-Nie, nie, nie bić Tingi*! Nie, nie, nie bić Lali*! KALA!

Święta już za nami, Nowy rok nadchodzi! Nowy rozdział w życiu. Co przyniesie? Oby same świetne rzeczy. Może jakieś zmiany? (Anno- Stary przez Ciebie bardzo drąży temat! Może dołączę jednak w marcu ;)?)


2015 be good 2 me! 

Wam życzę samych pomyślności, masy radości, spełnienia marzeń i osiągnięcia wszystkiego co sobie postanowicie! 

*Kinga & Lala-KuzynkiCopyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger