Dzień z życia małego blogera

Ciotki, kuzynka, znajomki- wszyscy cisną! Pisz więcej- mówią, nie mam co czytać- mówią. Jak mam spełnić te prośby i żądania kiedy mój dzień jest tak intensywny?! 

Matka! Daj mi herby, bo muszę mieć coś do załyczenia jak zasiądę do laptopa!


Może i jestem mała, ale od rana mam urwanie głowy. Tyle do zrobienia! Teletubisie same się nie obejrzą! Mleko samo się nie spije! Starych trzeba pogonić do roboty, bo mają tak spowolnione ruchy, ze ślimak z żółwiem by ich prześcignęli trzydzieści razy!

Weź się mamo rusz! Już ściągnęłam tą flachę mleka, dawaj kanapki! Albo gofra! Eee, najlepiej i jedno i drugie! Najwyżej Ty sobie będziesz jadła, a ja Ci poskubię. Tylko pamiętaj, że kanapka z paszteciorem, a gofry z miodem! O Jesiu, O Bosie! Durszlaki zamiast mózgu mają i muszę wszystkiego pilnować.

Ojciec! Za wolno to wyro ścielisz! Masz, przyniosłam Ci te poduszki ozdobne...  co byś nie musiał się przeciążać od rana. Teraz daj mi tą szczotkę do zębów, ja zawołam mami i razem będziemy się ogarniać.
Mamooo, nie! Nie podchodź z tymi nożyczkami! Znowu będę wyglądać jak Jim Carrey w "Głupim i głupszym"... No, w sumie nie jest źle. Tym razem Ci się udało. Tylko ten "schodek" z boku... ehh.

Czas się ubrać. Boszsz, jak te skary ciężko wchodzą. Łatwiej je ściągać. Tata! jedziemy do babi! Byliśmy u niej ostatnio AŻ wczoraj. Psa trzeba im wyprowadzić, sam sobie nie poradzi przecież.

O nie! Byf! Mu-cha! Zabić, zniszczyć, już, teraz, SIBKO! O Jesiu! Mami! BAM!

Poskakać po ojcu, po matce! Za dużo w was życia, muszę was pomęczyć. La-LA-la mi włączcie, bo chcę potańczyć i śpiewać.

Wieczorem zasiądę na kompa. Muszę ogarnąć co się działo przez cały dzień w internetach. Zdjęcia trzeba przejrzeć, na bloga coś wstawić, fejsa prześledzić...

Kąpiel! Dużo piany róbcie! WIĘCEJ! Żeby mnie nie było widać! Do spania, do spania- włącz mi żabę mamo i wyjdź.

Tyle do zrobienia każdego dnia, a tu ponaglają do pisania. Kiedy ja mam na to znaleźć czas?!


Profile Pod Napięciem znajdziesz tu:

Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger