Pęcne ze śmiechu!

Mała, niepozorna książka. Lekka lektura na, dosłownie, godzinę czytania. Niby nic, a jednak kryła w sobie panaceum na jeden z większych problemów życiowych, ostatnich miesięcy, Starego. Tyle się ten człowiek głowił, kombinował! Wystarczyło przeczytać fragment tego mini dzieła literackiego, aby dowiedzieć się...
... Co zrobić żeby krety przestały kopać Ci w ogródku?

ZABRAĆ IM ŁOPATKI! Badum, tssss!

Jeśli przypadł Wam do gustu Mikołajek, to Koszmarny Karolek też powinien się spodobać. Z okazji 20 urodzin Karolka, wydawnictwo ZNAK Emotikon przygotowało jubileuszową porcję przygód z serii Koszmarny Karolek.

Mi trafiła się część zatytułowana "Starcie na starcie". Francesca Simon opisuje w niej przygody najkoszmarniejszego dziecka na świecie, jego doskonałego brata, ich rodziny i przyjaciół.  Towarzyszymy im m.in. w szkole, podczas lekcji tańca oraz na biwaku. 
Książka napisana lekko i z humorem. Czyta się ją ekspresowo i  z przyjemnością, bo ozdabia ją miła dla oka grafika. Poza historyjkami z Karolkiem na czele znajdziemy tu również fragment przygód Kacpra Niewypała oraz ciężką porcję dowcipów.
No właśnie... dowcipów. Podzielonych na kilka kategorii, ale będących na poziomie dzieciaczków z pierwszych klas podstawówki. Moje poczucie humoru jest momentami na bardzo prymitywnym poziomie, ale ten rozdział ciężko było mi przebrnąć. Chcecie próbkę? Prosz:

Co to jest- mieszka w piwnicy i robi klip, klap, klip, klap?
Szczur w drewniakach!

Istne kompendium inspiracji dla Karola Strasburgera. Pomijając ten fakt śmiało można czytać i rozkoszować się niewymagającą lekturą.KONKURS!


Koszmarna Klasa zaprasza Was na konkurs!

Idą święta! Czy napisałaś/eś już list do Świętego Mikołaja? Nie? To świetnie!
Napisz w liście do Świętego na co zasłużyłeś/aś w tym roku!

Trzy osoby, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź zostaną nagrodzone!

Czas trwania konkursu: 2.12.2014r-8.12.2014r.

A do wygrania: 3 kubki z Koszmarnym Karolkiem oraz 5 filmów DVD „Koszmarny Karolek”.


Swój list napisz TU! - na profilu Koszmarnej Klasy!

Regulamin konkursu do pobrania TU!
ZAPRASZAM DO ZABAWY!
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger