O ja Cię, krochmalę!

Uwielbiam wieczorny rytuał przygotowywania Maryśki do spania. Zabawę w kąpieli, masaż podczas smarowania ciałka balsamem, tulenie i całuski. Czy jest coś fajniejszego niż delikatna, pachnąca skóra dziecka?
Marysia ma niestety, tak jak ja, suchą skórę skłonną do podrażnień. Mieliśmy z nią problem zwłaszcza w wakacje podczas fali upałów. Z tej okazji raz na jakiś czas jestem zmuszona do szukania odpowiednich środków do kąpieli. Szukam produktów, które nawilżają i poprawiają stan skóry. Przerobiliśmy już wiele opcji i póki co byłam zadowolona tylko z dwóch płynów. 

Niedawno otrzymaliśmy od firmy ADAMED krochmal do kąpieli. Szczerze, nie myślałam, że proszek wsypany do wody może coś zdziałać. Po pierwszej kąpieli zmieniłam zdanie. Skóra Maryśki była mięciutka i o dziwo nie potrzebowała nawilżenia, a ten stan utrzymał się aż dwa dni. 

Preparat jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy wsypać zawartość saszetki do wanny wypełnionej wodą, moczyć małego delikwenta 10-15 minut i włala! Proszek rozpuszcza się błyskawicznie sprawiając, że woda staje się mętna. Nie powstają żadne grudki, które mogłyby zostać skonsumowane jako kluseczki. Wanienkę po kąpieli wystarczy opłukać, nie zostawia żadnych trudnych do usunięcia śladów.
Krochmal sam w sobie ma właściwości łagodzące. Wygładza skórę oraz powoduje, że krostki i drobne rany blakną, robią się płaskie i w końcu znikają.

NINIO BIOlife™ przetestowałam zarówno na Mani jak i na sobie. Jestem zachwycona efektami i sądzę, że jeszcze nie raz zaopatrzę się w ten produkt.

Krochmal zaleca się stosować w następujących przypadkach: skóra sucha, wrażliwa, podrażniona, z problemami (potówki, odparzenia, wypryski alergiczne).
Preparat jest w 100% naturalny, oparty na skrobi roślinnej.
 Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger