Gość w dom, Bóg wie, kiedy pójdzie!

Znane przysłowie powiada: "Gość i ryba trzeciego dnia cuchnie"- po trzech dobach z Przewijką jestem nieco innego zdania. Choć znajdzie się kilka powodów, które świadczą o tym że nie powinnam jej więcej wpuścić do domu, ale to pisała już ona sama (TU). 

Anka nie przybyła na moją wieś wyłącznie po to żeby siedzieć ze mną i Sylwią wieczorem na balkonie i sączyć piwsko. Nie, nie przybyła tu też z jedyną słuszną misją dewastacji mojego m2. Wspólnie miałyśmy udać się na spotkanie See Bloggers i tak też uczyniłyśmy... wraz z dziećmi. 
Dzięki Ci Panie za podzielną uwagę!

okiemmamy.pl | przewijak.es | pod-napieciem.com
Zdjęcia: Fotobudka Mediabox

Cieszę się, że miałam okazję poznać tylu fajnych ludzi! Niesamowicie raduje mnie fakt, iż wreszcie mogłam poznać Matkę Browar
Wszyscy spokojnie wysłuchiwali świetnych prelekcji, ja odbywałam maratony na tyłach sali gratulując sobie podzielności uwagi (dała mi ona możliwość poznania tajników blogowania i jednocześnie upilnowania Mańki, w którą jak na złość tego dnia diabeł wstąpił). Byłam okrutnie zmęczona, jednak uważam dzień za udany. 

Nie tylko z powodu okupacji Zatoki Sztuki w Sopocie było tu cicho. Skoro goście przybyli to trzeba było ich czymś zająć. (Chociaż jeśli idzie o Młodego to sam się zajął... podrywaniem i bajerowaniem mojej nieletniej córki!) Na tą okazję trafił się nam babski wieczór na wspomnianym już balkonie i grill na działce. Kupa śmiechu i rozmowy do późna- było pysznie! Zamiana mieszkania na noclegownie dla blogerów skończyła się co prawda przejściem mojego związku w stan separacji, ale było warto! Stary nie ucierpiał, a my zyskałyśmy chwilę na babskie ploty bez marudzenia w tle. Nie myślałam, że przez blogowanie będę mogła zyskać tyle nowych, ciekawych i oryginalnych znajomości. 

Czekam Anno na zdjęcia! Wszystkie grzechy macie z Młodym darowane, ślady zbrodni już zlikwidowane (waniszem)!

Instagram w natarciu:Profile Pod Napięciem znajdziesz tu:
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger