Blogowe WOW #1

24/05/2014 -Ta data była zaznaczona w kalendarzu od stycznia. 

W ubiegłą sobotę miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu Blogowe WOW , które odbywało się w Park Hotel Bydgoszcz. Wraz ze Starym i Maniurką jako Gdańsk reprezenta wyruszyliśmy skoro świt. Droga lekka, sru autobaną i po chwili wbiliśmy do Bydgoszczy... dopiero tu nasza orientacja w terenie zaczęła kuleć. Jednak udało się nam dojechać na styk! Punkt 12:00 przywitaliśmy szanowne organizatorki: Paulinę & Martynę, które na wejściu obdarowały nas siatą po brzegi wypełnioną świetnymy suvenirami (o tym w osobnym poście z drugą częścią relacji).


...jestem mistrzem kamuflażu! Ha, ha, ha...

Po wejściu na salę moją pierwszą "ofiarą" stała się Ania! Po chwili wkroczyły Sylwia i Sandra - to właśnie do tej trójki się przyczepiłam i im nie odpuściłam przez całe spotkanie. Sorry, ale jestem człowiekiem, który ma problem z poznawaniem nowych ludzi. Sylwię znam od jakiegoś czasu i jej obecność tłumiła mój stres.
Po krótkiej prezentacji zasiedliśmy do obiadu, po którym w dalszym ciągu intensywnie się integrowaliśmy. Z tego miejsca chciałam podziękować Staremu za to, że jednak ze mną przyjechał i przejął opiekę nad laleczką Czaki oraz T.- mężowi Sylwii, który wraz z moim lubym dzielnie trwał na polu bitwy... znaczy się Panowie pięknie zajmowali się naszymi aniołeczkami!


Następnym punktem Blogowego WOW była loteria charytatywna. Pieniądze zebrane ze sprzedaży losów zostały przeznaczone na pomoc trójce maluchów (więcej szczegółów TUTAJ). Cieszę się, że mogłam choć w niewielkiej części wesprzeć ten szczytny cel. Kłaniam się w pas organizatorkom za ten świetny pomysł! Co wylosowałam? Pochwalę się w kolejnym poście z drugą częścią relacji.

Stary: "Twoja lewa stopa wygląda jak rekin! Ło ho ho ho!"
Na spotkaniu odbył się również wykład prowadzony przez Panią Anię ze  Szkoły Rodzenia Vita .
Następnie Klaudia z bloga Dziecinne rewolucje przedstawiła nam swój projekt akcji, która ma na celu szerzyć wiedzę na temat antykoncepcji pośród nastolatków. Myślę, że jest to temat bardzo na czasie i mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do akcji!
Na wystąpienie Wioli z bloga Mama Bloguje wyczekiwałam najbardziej. Pozycjonowanie bloga jest ważne jeśli poważnie podchodzimy do jego pisania i chociaż nie wszystko kminiłam to wyniosłam sporo nowej wiedzy w tym temacie!

Młoda dziękuje za możliwość dzikiej zabawy, m.in. w basenie z kulkami, z którego nie dało się jej wyciągnąć. Mamy wszystkich maluchów, którym Mania sprzedała gonga serdecznie przepraszam! W życiu nie widziałam tak zmęczonej i spoconej Maryśki! 

Fotorelacja przygotowana została przez Wegner-Keiling photograhy .
Sponsorom dziękuję za podarunki. 
Organizatorkom dziękuję za możliwość uczestnictwa w evencie.
Wszystkim obecnym dzięki za fajną atmosferę!

ORGANIZATORKI:

UCZESTNICY:Patronat spotkania : 

Sponsorzy :


Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger