5 sekund do zawału #2

-czyli Mania na misji samobójczej.Wszystkie wpisy z tej serii- KLIK.

Poprzednio mieliśmy do czynienia z szafką pod telewizorem oraz stołem. No właśnie- stołem... Napisałam wtedy: "Pewnego razu rozbije sobie baniak, albo w najlepszym przypadku rozetnie czoło." Nie trzeba było długo czekać! Mania doprowadziła mnie do najcięższego stanu przedzawałowego ever! Kolizja z kantem stołu wyglądała niebezpiecznie. Czemu? Albowiem przydzwoniła w róg stołu bardzo blisko oka. Na szczęście skończyło się lekką opuchlizną i maleńkim rozcięciem. Jednak ryk jaki Mańka podniosła zapewne usłyszała babcia w Gdyni.

Zdjęcie wysłane do Starego, który siedział w robocie w momencie zderzenia. W odpowiedzi dostałam: "E, tam! nic nie widać!"

Moja mama w związku z tą kolizją opowiedziała mi o zdolnościach jednej z moich sióstr, która rozwalała sobie głowę raz za razem. Mam nadzieję, że Marysia nie ma w sobie genu człowieka kraksy i więcej nic sobie nie rozwali. 
Zarówno ja jak i stary nigdy nie mieliśmy złamań, zwichnięć ani nie byliśmy szyci. Oby tak samo było z naszą córą!

Wracając do tematu... Poprzednio pisałam, że będzie o łazience. Zatem proszę:


Oto najlżejsza z akcji alpinistycznych w łaźni. Najlżejsza i najmniej niebezpieczna. 
Według Marii pralka MUSI ZAWSZE BYĆ WŁĄCZONA! Maszyna ta służy jak widać do wspinaczki, jednak włażenie do bębna to też spoko sprawa.
Inne atrakcje w łazience to wieszanie się na umywalce i wspinanie się na nią w celu zalewania wszystkiego wodą. Kolejna rzecz: kibel. Z kibla można WYKRĘCIĆ (!) spłuczkę, można też wsadzić do niego głowę. Hitem ostatnich dni jest kładzenie na klopie nocnika i siedzenie na takiej piramidzie- tu ukłony należą się Staremu i jego idiotycznym zabawom. Marycha szybko podłapała i sama stawia nocnik na desce, po czym stara się na tą instalację wleźć...

Ostatnia na dziś super-extra zabawa:Mamo, zajmij się czymś! Ja w tym czasie polecę i oderwę wieko od kosza z prasowaniem!

...

A Stary się potem dziwi, że wieczorem tankuje 3 kubki melisy parzonej z dwóch saszetek.


Profile POD NAPIĘCIEM znajdziecie tu:

Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger