Oh! Mother Blogger-Spotkanie mam {nie tylko} blogujacych

Co to była za niedziela! Szczerze? Miałam czarną wizję, że podczas wykładów będziemy siedzieć w ciszy, w przerwie między wypowiedziami naszych Pań specjalistek łykniemy kawę i potem każda pójdzie w swoją stronę. Na szczęście było zupełnie inaczej! Pierwszy raz miałam okazję współorganizować takie przedsięwzięcie i chyba wyszło całkiem spoko!Podczas wykładu Pani Magdy na temat żywienia dzieciaków dowiedziałam się, że jestem złą matką i faszeruję Młodą syfem- żartuję! Usłyszałam wiele fajnych rzeczy i nie omieszkam wprowadzić zmian w jedzeniu zarówno Mani jak i moim. Mile zaskoczyła mnie dyskusja, która się wywiązała! Super!
Natomiast podczas dyskursu z Panią Anią wyniosłam wiedzę, która będzie moim orężem m.in. podczas sado-masochicznego ataku Marysi i jej ciężkiej potrzeby walenia głową w ściany.

Ogromnie cieszy mnie fakt, że udało uzbierać się (jak dla mnie) fajną sumę na rzecz Hani. Chociaż w małym stopniu dzięki naszej mini licytacji miałyśmy możliwość dołożyć cegiełkę do jej rehabilitacji. 

Fajna dyskusja, rozmowy przy kawce, trochę się pośmiałyśmy, a dzieciaczki wybawiły. Miło było was poznać! Mam nadzieję, że na jednorazowym mitingu się nie skończy. 

Z Sylwią i Żanetą będziemy robić za reprezentację Trójmiasta i okolic na Blogowym WOW w Bydgoszczy, a z pozostałymi Paniami (Magda, Karola, obie Anie) może spotkamy się przy drugiej edycji Oh! Mother Blogger? ;)

Dziękujemy za udostępnienie miejsca na spotkanie się w miłej atmosferze CAFFE ANIOŁ! Sponsorom za miłe upominki dla uczestniczek oraz przedmioty na licytację! Wielkie dzięki dla Zosi z Bungalo Wedding Photography za piękne zdjęcia- super pamiątka (chociaż załapałam się tylko na kilka).

Na pewno parę rzeczy trzeba dociągnąć i poprawić, bo pomysł na zorganizowanie spotkania był spontaniczny i nie miałyśmy zbyt wiele czasu na dopracowanie każdego szczegółu. Jednak wyszłyśmy z uśmiechami na twarzy więc nie było najgorzej, co dziewczyny ;) ?Sponsorzy spotkania:


Spotkałyśmy się w:
 
ul. Kilińskiego 6
81-386 Gdynia

Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger