Projekt: Mamo bądź kobieca- etap 1

W Dzień Kobiet ruszył nowy projekt: Mamo bądź kobieca
Pierwszy etap: Mama odpuszcza zbędne domowe obowiązkiDla mnie bomba! Po tygodniu jazdy bez trzymanki z miłą chęcią odpuściłam kilka zadań jakie są przypisane matce-kurze domowej.
Najwidoczniej pisane mi było przyhamowanie, bo jako znak z nieba przyszła mi śmierć suszarki na pranie.  
RIP suszarko- zakupię sobie teraz nową, lepszą, kilkupoziomową abym mogła oddać się w pełni mojej manii prania!Przez cały tydzień mogłam sobie odpuścić obiady i dla Starych i Młodej. Siostra moja po niedzielnej imprezie okolicznościowej pogoniła nas z darami losu i dzięki jej za to. Mańka raczyła się przez pół tygodnia łososiem w warzywach i na tą okazję była uradowana do granic możliwości.

Matka odpuszcza zbędne domowe obowiązki i ma czas na najważniejsze- zdrowie i to na dokładkę swoje! Oho! 
Pisałam już, że ciąża zmiażdżyła mój organizm i od ponad roku staram się go naprawić. Na tą okazję mam już umówiony jeden zabieg. We wtorek zapadnie decyzja co do drugiego- nieco ważniejszego dla mnie.
Poza przesiedzeniem połowy tygodnia w gabinetach lekarskich korzystałyśmy z Marychą z pogody. Młoda niczym strażnik Teksasu dwa razy dziennie patrolowała wiejskie osiedle, a ja- wierny partner byłam jej cieniem. Żadne stuknięcie, żaden pies, żadne dziecko nie było w stanie jej umknąć. Wszystko zostało skomentowane głośnym: BAM! AH-AH! lub Zi-ziaaaa!Czas, który normalnie straciłabym na praniu i jego rozwieszaniu czy gotowaniu mogłam poświecić sobie i oczywiście Mani. Miałam dodatkową chwilę wytchnienia, która była mi niesamowicie potrzebna.
Profile Pod Napięciem znajdziecie tu:
 
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger