Mamo bądź kobieca- Etap 2

To był dobry tydzień. Drugi etap projektu miał na celu popracowanie nad swoją sylwetką. Dzięki temu jestem aktualnie chodzącym zakwasem, ale dobrze mi z tym.
Jak działałam w tym tygodniu? W ruch poszły filmy z aerobikiem. Kiedyś byłam w stanie sama skakać w rytmie ułożonej play listy przez 45 minut. W tej chwili łatwo wybić mnie z rytmu więc wolałam ćwiczyć patrząc na filmy z gotowymi układami. Moje ćwiczenia różniły się od tych widzianych na ekranie tym, że ja wykonywałam je prawie cały czas z 12,5 kg obciążeniem w postaci Mani na rękach. Coś młodej odbiło i kiedy ja skakałam to ona chciała być u mnie na rękach i wtykać mi w buzię bidon.

Poza aerobikiem co wieczór robiłam 150 brzuszków i inne ćwiczenia na pozostałe części ciała. Czuję ból- intensywny...

Żeby zregenerować brzusznego flaka uzbroiłam się w smarowidło i faktycznie czuję różnicę po tygodniu stosowania. 


O moją formę zadbała również najlepsza instruktorka fitness na świecie- Maria Magdalena Te. Guru fitnessu była tak uprzejma, że pozwoliła udostępnić ZA DARMO jeden autorski zestaw treningowy. Zapraszamy do wspólnej gimnastyki i zabawy!  Zaczynamy: 
 Od jutra do wtorku będziemy w trasie. Niedziela to Gdynia, a cały poniedziałek - Kwidzyn. Z tej okazji zapraszamy na naszego INSTAGRAMA, tam wszystko jest zawsze na bieżąco. 

Profile POD NAPIĘCIEM znajdziecie tu:

Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger