Wszyscy klikamy!

Lubimy ze Starym pomagać. Lubimy przyłączać się do akcji charytatywnych. O jednej pisałam w TYM POŚCIE.  W domu mamy dwie potężne torby ubrań zebranych specjalnie po to, aby wywieźć na pobliską wieś  gdzie ludziom jest bardzo ciężko- o czym przekonał się Stary kiedy z kolegą pojechał odwieźć "Szlachetną paczkę". Logiczne, że 1% z rozliczenia podatkowego jest rozdysponowany. Jednak nie zawsze człowiek ma środki żeby pomóc innym.

Kiedy otrzymałam maila od portalu Wszyscyklikamy.pl i przeczytałam go na głos- przejrzeliśmy ze Starym internety i zdecydowaliśmy, że wchodzimy w to!

Zamysł jest prosty. Klikamy w baner i wybieramy na jaki cel sponsorzy mają przelać pieniądze. 
Na pewno znacie Pajacyka! Na pewno klikacie w brzuszek! Nie zaszkodzi w zakładce z ulubionymi stronami zamieścić jeszcze jeden adres do poklikania. 
Portal pomaga wielu fundacjom, które można zobaczyć w zakładce Komu pomagamy? Klikając i jednocześnie pomagając otrzymujemy punkty, dzięki którym możemy obniżyć cenę produktów lub zabiegów zamieszczonych w zakładce Oferty. Jest to dodatkowa zachęta, bo pomagasz i otrzymujesz coś dla siebie.


Masz dobre serducho i chcesz komuś pomóc, wesprzeć fundację jednak nie masz zbyt wielu środków? Kliknij! Nic nie kosztuje, a wspiera potrzebujących.
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger