Sunny afternoon

Po średnio spokojnej nocy sponsorowanej przez wyżynające się piątki piękna pogoda za oknami pozytywnie nas nastroiła i porządnie rozbudziła. Chociaż plany były inne, postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę i długi spacer.
Jestem ostatnio wykończona psychicznie, nie wiem co jest tego powodem. Nie mam ochoty wstawać z łóżka, mam problemy ze snem. Jak już uda mi się zasnąć to mieliście okazję poznać próbkę tego co się w mojej głowie nocą dzieje TU.


Potrzebowałam takiego doładowania baterii słonecznych. Teraz nie przeszkadza mi nawet to, że ściana za moimi plecami trzęsie się jakby nadchodziło tornado.

Wymyśliliśmy, że udamy się do Parku oliwskiego i przy okazji zgarniemy wujka do towarzystwa. W drodze dostaliśmy cynk, że na plaży w Jelitkowie stacjonuje narzeczony Mani co wpłynęło na zmianę celu. Kiedy wreszcie dojechaliśmy na miejsce napatoczył się nam drugi wujek. Super!
Marysia robiła co mogła aby poruszyć swojego przyszłego ślubnego, jednak ten spał snem sprawiedliwego i tylko na ułamek sekundy uraczył nas otwarciem oka. Trudna miłość...

Mysz była zachwycona plażą, mewami i biegającymi wokół dziećmi oraz psiakami. Postawiona na piach początkowo nie wiedziała jak się zachować. Dotruptała do Ignaca i próbowała go zreanimować. Ostatecznie padła na kolana z zamiarem ucieczki. Niedobra stara wkroczyła do akcji i uniemożliwiła realizację planu.

Piękną mamy wiosnę tej zimy! Podobno kilka kolejnych dni ma być równie pięknych. Dziś termometr w aucie wskazywał nawet 12,5 stopnia, a jutro według magicznej prognozy Starego będzie tak samo. W planie Sopot, ale co z tego wyjdzie? Może się zdarzyć, że wylądujemy nawet na Helu.


Pierdzioł miał okazję trzeci raz w swym krótkim życiu stołować się w Maku. Wchłonęła swój słoik, popiła sokiem z kartonika i oddała się swojej największej pasji czyli zaczepianiu ludzi.Śmiem jednak twierdzić, że największą frajdę w tym dniu sprawiło jej siedzenie w łazience z rana. Wiele do szczęścia temu dziecku nie potrzeba. Otwarta łazienka, klamerki, nocnik i dorosła szczocia przebija wszystko.


Więcej zdjęć "zza kulis" znajdziecie przeważnie na naszym INSTAGRAMIE.

Pozostałe profile Pod Napięciem znajdziecie tu:


Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger