Smoczek MAM Nature 6+


Miałam obawy czy Mania będzie chciała wziąć tego typu smoczek do buzi, bo jest przyzwyczajona do "tintuszków" z dzióbkiem, ale zaryzykowałam i wybrałam do testowania MAM Nature 6+


Opis producenta:

MAM Nature 6+

Ortodontyczny kształt smoczka

  • delikatny dla skóry dzięki dużym otworom i wyjątkowej warstwie wewnętrznej
  • idealnie dopasowana tarczka
  • atrakcyjny design
  • prosty w użyciu
 Nie ma co, wygląd smoczka bardzo ładny. Gumowy czubek jest trochę szorstki i mam wrażenie, że to właśnie on zachęcił Manię do spróbowania. Mysz używa go głownie jako gryzaka i właśnie tą szorstką częścią jeździ sobie po dziąsełkach z wielką radością. 
Ze względu na kształt ma problemy z utrzymaniem go w buzi, bo tak jak wyżej pisałam na co dzień korzysta ze smoczków z dzióbkiem. Na początku skonsternowana Bubi siedziała i przekręcała MAM-owego smoka w poszukiwaniu wypukłości. Chcąc wyczuć różnicę sama pocimkałam oba i sądzę, że Mała nie wie co ma zrobić z językiem ;)
Miałam też obawy co do tego, że MAM Nature nie ma uszka, ale również te obawy okazały się bezpodstawne.
Jestem zachwycona faktem, że podczas drzemki i nocnego spania smoczek nie wypada często i sen wydaje mi się spokojniejszy. Ogromny plus za to.

 Jestem ciekawa trwałości, bo zazwyczaj wymieniamy smoki co miesiąc. Zobaczymy za jakiś czas- jeśli przetrwa intensywne użytkowanie w ciężkich warunkach serwowanych przez Mery to z chęcią go zakupię na przyszłość, bo cena 15.99 wydaje się rozsądna.


Jesteśmy tu:

Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger