One way ticket...

Opowiadam Staremu moje sny i jednocześnie zastanawiam się nad stanem mojej psychiki. Czy to nie czas na one way ticket to the Srebrzysko?Sen #1:
Matka leży na porodówce. Brzuch wielki tak jak ponad rok temu. Przychodzi położna i każe przeć, a mi się nie chce rodzić tylko siku, ale myślę sobie "to normalne". Może i to było normalne, ale to, że położna za chwilę przyszła z nożem do tapet i mnie nacinała, a potem kazała chodzić po oddziale to już wydało mi się podejrzane.
Reszta mało istotna, bo już całkiem popłynęłam...

Sen #2:
Śni mi się, że mój szwagier postanowił hajtnąć się ze swoją obecną dziewczyną. Ot, taki dziki pomysł. Widzę na zegarze, ze mam tylko dwie godziny na przygotowanie się do uroczystości. Wszystkie lustra pozajmowane, łazienka też. Szlag mnie jasny trafia. W głowie gra mi "Dla mnie masz stajla" i mam potrzebę posłuchania tej przaśnej pieśni jednak jutub robi mi psikusa i chce uraczyć jedynie Eminemem...No OK, jak ma być Eminem to niech chociaż poleci kawałek, który kojarzy mi się z licealnymi dżamprami, ale nie... jutub chce mnie uraczyć smutami typu "Cleaning out my closet"!  Szlag trafia mnie kolejny raz. Postanawiam zbojkotować ślub! Idę zrobić sobie tatuaż na udzie... całym. Powiadam do kolesia, który ma mnie dziarać, że chcę KONTAKT! Ale nie zwykły- ja chcę przedłużacz z trzema wejściami, w tym jedno ma być wejściem na mikrofon. Kabel od mikrofonu ma się mi plątać po całym udzie, aż po sam tyłek. Ma tam być jeszcze napis po angielsku- coś typu "It Will All Be Over"- nie mam pojęcia co ma się skończyć.

Stary kwituje moje opowieści jednym zdaniem:
"Masz dożywotni zakaz oglądania telewizji i wchodzenia na internety, bo Ci to szkodzi!"
Po czym sam opowiada, jak mu się śniło, że jedziemy do Chin adoptować dziecko i głośno się zastanawia czy jesteśmy normalni i czy inni ludzie też mają takie filmy?

Profile Pod Napięciem znajdziesz tu:
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger