Projekt Samo_się {Tydzień 4}

Tematem tego tygodnia była "Skrzynia Skarbów".


Pewnie jak większość Mam w tym tygodniu zaprezentuję nasze pudełko pamiątek Marysi.Co znalazło się w środku do tej pory?

1. Pierwsze mikro ubranka.
  • Czapka, niedrapki i skarpidraszki noszone już pierwszego dnia w szpitalu.
  • Pierwsza sukieneczka.
  • Ulubiony pajacyk oraz sweterek wydziergany dla Marysi przez matkę mojej najlepszej przyjaciółki, która jednocześnie jest matką chrzestną Mani.

2. Pamiątki z chrzcin Mani.

3. Album, w którym odnotowujemy wszystkie najważniejsze momenty w życiu Małej, od urodzenia do 3 roku życia. Planuję w zakładkach kończących dany rozdział zostawić dla niej list, który będzie zawierał bardziej szczegółowe wspomnienia. Będzie zawierać również groźbę, że jak tylko wejdzie w wiek nastoletni- czyli kiedy będzie chciała odsypiać imprezy, mamusia stanie jej nad głową i będzie JĘCZEĆ CAŁĄ NOC! Tak ku pamięci 2 i 3 tygodnia jej życia ;)

4. Pierwsze zdjęcia. USG standardowe, USG 4D. Dodatkowo w wyżej opisanym albumie schowana jest płyta z filmem z USG 4D, na którym Mania radośnie macha nam łapidraszką czy też kopie mnie z impetem.

5. Prezent od matki chrzestnej, który Maniuszka dostanie jak podrośnie. Ja na swoje urodziny dostałam podobny prezent. Oba mają ten sam motyw i myślę, że oba pozostaną w posiadaniu Marysi.6. Dwa zdjęcia w rozmiarze A4, które jako jedne z pierwszych wisiały w ramkach w jej pokoju.

7. Opaska ze szpitala. Jedna luzem, druga wklejona w albumie.8. "Ziberka"- pierwsza zabawka. To właśnie Ziberka rozbawiała Manię od samego początku, to Ziberką pierwszy raz samodzielnie zaczęła potrząsać i przekładać z rączki do rączki.

Ziberka chociaż całkiem młoda (niecały rok), to całkiem zdezelowana czego nie widać na zdjęciu.Mania ma również swój kosz skarbów, o którym była mowa TU. Tam mieszkają jej "przyjaciele": Pan Ciastek, Lala Zosia, Morelka, Kwękacz i wiele innych.

Rodzice mają oczywiście swoją skrzynkę, w której znajdują się pamiątki ślubne, zaproszenia na nasz ślub, albumy z miliardem naszych zdjęć, pocztówki z miejsc, które mieliśmy okazję zwiedzić, moje pamiętniczki, płyty z "Naszą muzyką" oraz mapy i przewodniki, z których korzystaliśmy w czasie wypraw.
Tu jesteśmy: Facebook / Instagram / Pinterest
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger