Projekt Samo_się {tydzień 1}

Z wielkim zapałem i chęcią dołączyłyśmy do projektu i nie mogłyśmy doczekać się pierwszego tygodnia kreatywnych i rozwijających zabaw.
Nadszedł ten czas i pierwszy tydzień minął pod znakiem wstążek, sznurków, tasiemek i metek.

Niestety pojawił się problem, bo okazało się iż szanowna królewna Jęczybuła nie lubi tekstury wyżej wymienionych obiektów... Jedynym tolerowanym 'sprzętem' okazały się sznurkówki.
Kiedy Młoda pokonała swoją (niewiadomego pochodzenia)  niechęć zabrała się z zapałem do rozwiązywania kokardek i supełków.
Kokardki były zawiązane na sznurku przeciągniętym w szerz kojca więc miała do nich dostęp w każdej chwili.


Malutkie paluszki pracowały na najwyższych obrotach przez kilka dni. Każda rozplątana kokarda dawała multum radości.Praca tak ciężka, że aż skarpidracha opada!

W ramach zabawy wrócił do łask sensorek, który wyprodukowałam kilka miesiący temu z materiału pozostałego po stworzeniu poszewek na poduszki.Po tych kilku dniach zabaw z elementami sznurkowo, metkowo, kokardkowymi mikro rączki ochoczo łapią za wszystko co ma jakąkolwiek tasiemkę! :D

Równie ochoczo niszczą taśmowe dekoracje zabawek, tak więc powyższe serduszko (wykonane tak jak sensorek z resztek poszewkowych :))  zostało już trwale pozbawione różowego ogonka :)
Copyright © 2014 ⚡ Pod Napięciem ⚡ , Blogger